3D-ручка MYRIWELL RP-100C Dark Blue (ABS, PLA, PCL)

3D-ручка MYRIWELL RP-100C Dark Blue (ABS, PLA, PCL)
Наявність: На складі
MyRiwell ® Виробник: MyRiwell ®
Бонусні бали: 360

Ціна в бонусних балах: 12000

3D-ручка RP-100C це найпопулярніша модель MyRiwell, виготовляється з алюмінієвого сплаву. Головна відмінність RP-100C це тонкий корпус, вона в половину тонше попереднього покоління, малювати цією ручкою дитині набагато зручніше. Зовнішній вигляд і розміри пристрою співставні з компактним маркером. Ручка оснащена LCD-дисплеєм, який дає можливість контролювати температуру і вибирати її режим, в залежності від використовуваного виду пластику. У ручці використовується пластик: PCL, PLA або ABS. Вага ручки становить всього 55 грам.


(PCL-пластик (полікапролактон) - біорозкладаний поліефір з низькою температурою плавлення. Він розм'якшується до в'язкої консистенції при температурі близько 70-100 ° C.)

 


Переваги 3
D-ручки MyRiwell 3 RP100C

Основною перевагою 3D-ручки RP-100C є її розміри. Пристрій компактний і ергономічний. Крім цього, в ручку вбудований дисплей, що дає можливість відстежувати і змінювати температурний режим в діапазоні від 60 ° C до 225 ° C, що дозволяє користуватися всіма типами пластика! А товщина виходу пластика в 1,75 міліметрів дозволяє виконувати самі філігранні роботи при створенні авторських моделей.


Зміна режимів роботи відбувається досить просто і інтуїтивно, але тим не менш перед роботою обов'язково ознайомтесь з інструкцією

 

При першому включенні стандартно був обраний режим останнього використання пластику. Для зміни на інший тип пластик натисніть на нижню, або верхню кнопку біля дисплея поки не виберете відповідний тип пластика ABSPLA, чи PCL. Після виставлення відповідного режиму натисніть 1 раз на кнопку подачі пластика - загориться червоний індикатор, який сповіщає про початок розігріву. Якщо потрібно, можна додатково регулювати температуру пластика кнопками біля екрану. Як тільки почне світитися зеленим кольором - ручка готова до роботи - вставте пластик і приступайте до роботи.Для яких цілей і для кого призначений пристрій

3Д ручка RP100C дає можливість розвивати творчі здібності та опановувати майстерність створення об'ємних картин і тривимірних об'єктів. Легкість налаштування і простота експлуатації дозволяє використовувати пристрій людям, які не мають досвіду роботи з ним, а також дітям. У пристрої значно розширені функції, і їх можна застосовувати як для створення концептуальних моделей, авторських проектів, так і в якості інструменту для створення іграшок і ремонту деталей з пластику.


Особливості пристрою

Ручка працює від розетки (потрібен блок 5V 2A або більший, в комплекті не поставляється!), Або від портативного зарядного пристрою (Power Bank з відповідними параметрами) через USB-роз'єм, тому нею можна користуватися в будь-якому місці. Після трьох хвилин простою ручка відключається автоматично. Пластик, який залишився, вивантажується натисканням кнопки. 3D-ручка може працювати на одній з 4-х наявних швидкостей, які плавно регулюються кнопками.


Як розвивався функціонал пристрою

У першому поколінні MyRiwell пристрою не оснащувалися дисплеєм і вузлом регулювання температури. Використовувався тільки один тип пластика. Наступне покоління вже мало монохромний дисплей LCD і кнопку для регулювання температури, що дало можливість розширити асортимент види пластику, які використовуються. У даній же моделі значно поліпшили дизайн, а також були змінені основні принципи ергономіки. Тепер ручкою можна користуватися довго, а рука буде втомлюватися менше. І головна фішка даної моделі, це підтримка всіх типів пластика!

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

- Створення прототипів

- Створення зразків

- Створення моделей

- Створення арт-об'єктів

- Створення моделей для навчання

- Дизайн та декорування

- Анімовані моделі, моделі автомобілів

 

ФУНКЦІЇ:

• Подача пластика в 2-х напрямках,

• Регульована швидкість подачі пластика;

• Регульована температура нагріву пластика;

• Підтримка всіх типів пластика;

• Автовідключення через 3 хв очікування. 

Інструкція:

Крок 1. Підключення 3D ручки.

Зніміть білий ковпачок з наконечника ручки. Підключіть шнур в роз'єм електроживлення та підключіть його до джерела живлення. Загориться жовтий індикатор включення, на екрані висвітиться вибір пластика, і ручка перейде в режим очікування. Клавішами біля екрану виберіть потрібний тип пластика. 

Крок 2. Розігрів 3D ручки.

Натисніть на кнопку подачі пластика, індикатор готовності загориться червоним кольором і 3D ручка почне нагріватися. Час повного нагріву близько 60-ти секунд, після чого індикатор готовності загориться зеленим кольором. При необхідності, додатково відрегулюйте температуру нагрівання пластику. 

Крок 3. Завантаження пластика в 3D ручку.

Візьміть пластик рівним кінцем і вставте його в отвір для завантаження пластика. Натисніть кнопку подачі пластика та зачекайте до тих пір поки пластик не вийде з сопла, та натисніть повторно для зупинки. Ручка готова до використання. 

Крок 4. Регулювання швидкості.

Щоб змінити швидкість, натисніть та утримуйте кнопку подачі пластика поки не відобразиться L-1/2/3/4. Для зміни швидкості короткочасно натисніть кнопку подачі пластика і виберіть відповідну швидкість від L-1 до L-4. Де L-1 найповільніша, L-4 найшвидша. 

Крок 5. Вилучення або заміна пластика.

Для того щоб вилучити пластик з 3D ручки потрібно натиснути кнопку вилучення пластика, і почекати повного виходу пластика. Для заміни пластика повторіть крок 3. 
Увага!

  • Не допускайте, щоб пластик вільним кінцем наближався до отвору для завантаження пластика ближче ніж на 5 см. В іншому випадку пластик буде неможливо вилучити і потрібно буде додати пластик в 3D ручку і допомогти ручці перейти на новий пластик. Отримуйте пластик після завершення роботи.

• Не рекомендується використовувати дітям до 8 років без нагляду батьків.

• При роботі з ABS пластиком не бажано працювати більше 30 хвилин в непровітрюваному приміщенні.

Примітки

3D ручка буде автоматично переходити в режим очікування, якщо не використовується більше 3 хвилин. У режимі очікування світиться жовтий індикатор живлення, а на екрані написано SLEEP. Щоб відновити роботу натисніть на кнопку подачі пластика. Не залишайте ручку в режимі очікування без нагляду, або на тривалий строк!Характеристики
Виробник: MyRiwell ®
Колір: Dark Blue (Синій)
Вік: Від 7 років
Дисплей: Так, LCD дисплей
Сопло: (Ceramic) Керамічне
Діаметр сопла: 0,6 мм
Діаметр нитки пластику: 1.75 мм
Матеріал для друку: ABS, ABS+, PLA, PCL
Регулювання температури: Так
Діапазон температур: від 60 °C до 225 °C
Регулювання швидкості: Так (4 швидкості)
Автоподавання пластику: Так (через 5 секунд безперервної подачі пластика)
Retract (повернення пластику): Так
Автовимкнення: Так, через 3 хв очікування
Можливість зміни сопла: Так (в комплекті не поставляється)
Матеріал корпусу: Метал (алюміній)
Живлення: Від мережі, Power Bank, або іншого джерела живлення 5V 2A
Адаптер живлення: В комплекті не поставляється
Вбудований акумулятор: Ні
Енергоспоживання: 5В, 2А
Довжина ручки: 175 мм
Діаметр ручки: 18 мм
Вага: 55 г
Пакування: Оригінальна картонна коробка
Розмір пакування: 20х8х3 см
Сертифікація: ROHS, CE, FCC, EN71, EMC, SGS
Комплектація: 3D-ручка, Інструкція, Гарантійний талон, Пластик для малювання (9 м), Коробка.
Стан: Новий (Пройдено контроль якості MyRiwell ®)
Гарантійний талон: Є
Гарантія: 12 місяців

Написати відгук

Рекомендовані товари