3D-ручка MYRIWELL RP-200C Pink (PLA)

3D-ручка MYRIWELL RP-200C Pink (PLA)
Наявність: На складі
MyRiwell ® Виробник: MyRiwell ®
Бонусні бали: 490

Ціна в бонусних балах: 5000

Новинка для дітей – RP 200C. Максимально проста ручка, яка малює PLA пластиком.


Функциії і особливості

Ручка має USB кабель, вбудований в корпус, тобто нею можна малювати як від розетки за допомогою USB адаптера (його в комплекті немає), так і від Powerbank.

Форма Myriwell RP200C дуже зручна. Ця модель має неймовірно просте управління, регульоване двома кнопками і одним коліщатком. Кнопки відповідають за завантаження і вивантаження пластика, а коліщатко - за регулювання швидкості. З таким простим пристроєм впорається навіть дитина. Завдяки світлодіодному мерехтінню, ручка показує, що вона нагрілася: діод всередині перестає часто блимати і переходить в більш спокійний режим.

У моделі цієї 3D ручки є й функція автоматичного вимкнення: через 10 хвилини після використання, світлодіод перестає мерехтіти, починається постійне світіння, а носик ручки остигає. Після цього роботу ручки можна знову запустити натиснувши на кнопку завантаження пластика.

 

Використовуваний тип пластика, PLA:

          Температура плавлення PLA - 185 градусів. PLA пластик - Це повністю біорозкладаний, безпечний, екологічно чистий продукт, отриманий з кукурудзи або цукрового буряка. PLA безпечний, а значить модель RP200С, малює цим пластиком, може використовувати дитина у віці 7 років і старше.


Комплектація Myriwell RP200С:


3
D Ручка поставляється з вбудованим в неї USB кабелем в невеликій гарній зеленій коробочці. До ручки, додається інструкція по використанню, і 5 метрів PCL пластика.     

Корпус ручки виконаний дуже ергономічно, гаджет ідеально лежить в руці і всі кнопки на своїх місцях. Це дозволяє не втомлюватися очам і рукам навіть після декількох годин роботи. Під час створення 3Д фігур важливо те, щоб сама ручка досить зручно лежала в руці і не вислизала. Те, що вона не є широкою, дозволяє працювати з нею навіть дітям з маленькою долонькою.

Підбиваючи підсумки можна спокійно сказати, що це відмінне рішення за мінімальну ціну! Проста, швидка і легка 3Д ручка! Якщо Ви або Ваша дитина вирішили спробувати себе у творчості і не знаєте, наскільки сильно Вас захопить цей процес, то ця ручка - прекрасний варіант!Технічні особливості та принцип роботи

 

Чим раніше почне дитина користуватися ручкою 3D, тим більше будуть удосконалюватися її здатності в плані об'ємного малювання. 3Д ручка перетворює дитячі мрії в реальність.

3D ручка MyRiwell RP200C може бути використана як: інструмент для розвитку уяви та просторового мислення; пристрій для створення іграшок своїми руками; оригінальний подарунок для рідних і близьких людей. Також 3Д ручку можна купити для творчих людей. Це просто знахідка для художників-декораторів, конструкторів, дизайнерів інтер'єру і архітекторів.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

- Створення прототипів

- Створення зразків

- Створення моделей

- Створення арт-об'єктів

- Створення моделей для навчання

- Дизайн та декорування

- Анімовані моделі, моделі автомобілівІнструкція:

Крок 1. Підключення 3D ручки.

Підключіть ручку до джерела живлення USB. Загориться червоний індикатор включення і ручка перейде в режим очікування.

 

Крок 2. Нагрівання 3D ручки.

Натисніть на кнопку подачі пластика, індикатор готовності стане інтенсивно блимати, і 3D ручка почне нагріватися. Час повного нагріву близько 30-ти секунд, після чого індикатор готовності перейде в більш спокійний режим.

 

Крок 3. Завантаження пластика в 3D ручку.

Візьміть PLA пластик рівним кінцем і вставте його в отвір для завантаження пластика. Натисніть і утримуйте кнопку подачі пластика до тих пір поки пластик не вийде з сопла. Ручка готова до використання.

 

Крок 4. Регулювання швидкості.

Для налаштування швидкості потрібно змінити положення контролера швидкості. При прокручуванні до носика буде швидка швидкість, до кінця 3D ручки - повільна.

 

Крок 5. Вилучення або заміна пластика.


Для того щоб вилучити пластик з 3
D ручки потрібно натиснути кнопку вилучення пластика, і почекати повного виходу пластика. Для заміни пластика повторіть крок 3. 


Примітки

3D ручка буде автоматично переходити в режим очікування, якщо не використовується більше 3 хвилин. У режимі очікування індикатор живлення світиться постійно. Щоб відновити роботу натисніть на кнопку подачі пластика. Не залишайте ручку в режимі очікування без нагляду, або на тривалий строк!

Характеристики
Виробник: MyRiwell ®
Колір: Pink (Рожевий)
Вік: Від 7 років
Дисплей: Ні
Сопло: (Ceramic) Керамічне
Діаметр сопла: 0,6 мм
Діаметр нитки пластику: 1.75 мм
Матеріал для друку: PLA
Регулювання температури: Ні
Діапазон температур: 185 °C
Регулювання швидкості: Так
Автоподавання пластику: Ні
Retract (повернення пластику): Так
Автовимкнення: Так, через 10 хв очікування
Можливість зміни сопла: Ні
Матеріал корпусу: Пластик
Живлення: Від мережі, Power Bank, або іншого джерела живлення 5V 2A
Адаптер живлення: В комплекті не поставляється
Вбудований акумулятор: Ні
Енергоспоживання: 5В, 2А
Довжина ручки: 153 мм
Діаметр ручки: 20 мм
Вага: 59 г (разом зі шнуром)
Пакування: Оригінальна картонна коробка
Розмір пакування: 20х8х3 см
Сертифікація: ROHS, CE, FCC, EN71, EMC, SGS
Комплектація: 3D-ручка, Інструкція, Гарантійний талон, Пластик для малювання (9 м), Трафарети для малювання 3D ручкою, Коробка.
Стан: Новий (Пройдено контроль якості MyRiwell ®)
Гарантійний талон: Є
Гарантія: 12 місяців

Написати відгук

Рекомендовані товари