Про насПривіт!

Ось ти і попався мій любий друже!) Сподівався побачити тут нудний довгий текст самовихваляння «Про нас» написаний в третій особі, мовляв «МИ» велика «команда професіоналів» з багаторічним досвідом, запевняємо «Вас» що саме «МИ» самі найкраШі, і ти повинен купити саме у нас!


А, а також зовсім забув, ще тут має бути написано, що продукція MyRiWell, найкраща в світі. А також це ідеальний подарунок для дітей і дорослих.

Почекай, це все обман, скажеш ти! І будеш правий! Тому що:

1. 3D ручка, або клейовий пістолет Myriwell який з 3D ручкою має більше спільного, ніж з побратимами, це не ідеальний, але дуже хороший подарунок для дітей, і творчих дорослих.

2. Продукція Myriwell найкраща? Звичайно ж ні! Є й інші виробники. Але ж ти саме тут! А це багато коштує!

3. Ти повинен купити саме у нас? Так ні ж! В першу чергу, ти вільна людина, і вільний робити те що сам побажаєш.

4. «МИ» велика «команда професіоналів» з багаторічним досвідом, і «МИ» самі найкраШі? Так як ми можемо бути такими, якщо навіть слово найкраШі, написати без помилок не можемо!) А тепер серйозно! Ми, не велика команда професіоналів, з безліччю офісів і торгових точок по всій Україні. У нас немає навіть однієї торгової точки, або точки видачі. І як на мене, відсутність всього цього величезний плюс! По-перше, за кожну торгову точку платиш саме ти, за кожного працівника в цьому місці, також платиш саме ти, здійснюючи свою покупку. Воно тобі треба? Ми такі ж як і ти, та чого там розмінюватися на дрібниці, я така ж людина як і ти! У мене також є своє життя, і я як і ти люблю відпочивати, але при цьому, як і у тебе, у кожного з нас є сім'я, і ​​безліч різних справ, які потрібно зробити: допомогти батькам, вирішити робочі питання, підтримати друзів і родичів, відпочити врешті-решт, адже заради чого ми працюємо?) Тому, коли ти дзвониш, відповідаючи тобі я в основному на роботі, але також можу бути: вдома, в спортзалі, в машині, в кіно, на пошті, в податковій, на пляжі, в магазині, у лікаря, або ж спускатися з найвищого схилу, на своєму улюбленому сноуборді! Але заради тебе, я зупинюся, вислухаю тебе, підкажу що тобі краще вибрати, і чому! А також зроблю все можливе, щоб ти отримав своє замовлення як можна швидше і був задоволений своєю покупкою!

5. Досить часто приходять дзвінки з проханням про самовихваляння, мовляв розкажіть мені чому я повинен вибрати саме вас, і ви точно офіційний представник продукції Myriwell в Україні?

Таке відчуття, ніби потрапив у фільм Вовк з Волл-Стріт, і переді мною стоїть завдання продати тобі ручку. Ти не повіриш, але у мене немає завдання нав'язати тобі не потрібну покупку. Моє завдання допомогти тобі вибрати саме те, що тобі потрібно. Адже тільки в такому випадку ти будеш щасливий, і розповіси своїм друзям, родичам, і колегам який ти радий що звернувся саме до нас!

А тепер про нудне! Так, ми Myriwell.com.ua, і ми дійсно - єдиний офіційний представник продукції Myriwell в Україні! І я дійсно не знаю, чим ми кращі за конкурентів. Але заради тебе, ми нижче прикріпили внутрішній документ сертифікації, на жаль немає можливості показати його повністю, адже він внутрішній, з цього довелося його трохи зіпсувати. Спасибі тобі, що саме ти з нами!

З повагою, твій Myriwell.com.ua!

P.S. Якщо тобі щось потрібно, але цього немає на сайті, або ж не зміг розібратися, не соромся, запитай про це у мене по телефону, або Viber/Telegram, я з радістю тобі допоможу! Адже я така ж жива людина як і ти, і люблю спілкуватися з прекрасними, і приємними людьми як ти! )

Переглянути джерело: Myriwell.com