3D-ручка клейовий пістолет MYRIWELL RS-100A Red (без акумулятора)

3D-ручка клейовий пістолет MYRIWELL RS-100A Red (без акумулятора)
Наявність: На складі
MyRiwell ® Виробник: MyRiwell ®
Бонусні бали: 165

Ціна в бонусних балах: 5500

Для чого потрібна 3D ручка клейовий пістолет MYRIWELL RS-100A

3D ручка клейовий пістолет розвиває фантазію, і об'ємну логіку, що сприяє в рішення нестандартних життєвих ситуаціях, в майбутньому Вашої дитини! А також, чим раніше дитина почне користуватися 3D  ручкою, тим більше будуть удосконалюватися її здатності!


3D ручка MyRiwell RS-100A може бути використана як: інструмент для розвитку уяви та просторового мислення. пристрій для створення іграшок своїми руками; оригінальний подарунок для рідних і близьких людей. Також 3Д ручку клейовий пістолет можна купити для творчих людей. Це просто знахідка для художників-декораторів, конструкторів, дизайнерів інтер'єру і архітекторів.


    СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

- Створення прототипів

- Створення зразків

- Створення моделей

- Створення арт-об'єктів

- Створення моделей для навчання

- Дизайн та декорування

- Анімовані моделі, моделі автомобілівУпаковка і комплектація

    Упаковка барвиста з докладною інфографікою переваг пристроїв на англійській мові. Досить містка. Габарити коробки - 25,9 х 10,6 х 3,4 см. Відкриваючи коробку ми бачимо місткий пластиковий контейнер з виїмками для клейового пістолета, набор клейових стрижнів, USB кабель і інструкції.

 

У комплектацію входить все необхідне для 3D малювання і склеювання предметів.

    У комплекті:

1.   3D ручка клейовий пістолет - має цілісний не розбірний корпус.

 

2. Набір клейових стрижнів - в наборі 6 штук, різного кольору. У складі стрижнів можна помітити вкраплення блискіток. Клей біорозкладаний, нешкідливий для навколишнього середовища. Має слабкий запах. Діаметр одного стрижня 7 мм. Досить економний - 10 см за 6 хвилин. Довжина одного стрижня 10 см. Застигає повністю приблизно через 15 хвилин. Склеює міцно предмети. Якщо клей потрапив на шкіру, він легко відклеюється. Малюйте на поверхні, якої не шкода використовувати, або на спеціальних підкладках для малювання. Поробки виходять злегка прозорими і виблискують за рахунок блискіток. Кольори в наборі: фіолетовий, салатовий, зелений, червоний, золотий, і срібний. З цим набором ви можете як малювати 3D вироби, так і склеювати різні предмети з будь-якого матеріалу. Так само декорувати прикраси та одяг.

 

3. USB провід - довжина приблизно 75 см. Його можна підключати до живлення DC 5V 2A, або переносного зарядного пристрою (Power Bank). 

 

4. Інструкція. Описує запобіжні заходи, пристрій і елементи управління, комплектацію, головні технічні характеристики і правила з експлуатації. 

 

Зовнішній вигляд

Дизайн ручок унікальний і виділяється серед інших. Корпус зроблений з міцного пластику. За відчуттями ручка лежить в руці комфортно, за рахунок додаткового софт-тач покриття. Має геометрично - космічний вид. Стильове рішення - хай-тек. У вертикальному положенні нагадує "космічну ракету". Ручки не розбірні. Кнопка управління має ребристу текстуру, палець розташований на кнопці не буде зісковзувати і затікати при тривалому малюванні. Підходить дітям від 8 років і дорослим. Габарити ручок - 173 х 37 х 31 мм. Не дивлячись на свої не маленькі розміри, ручками легко малювати лівою і правою рукою.

 

Пристрій і елементи управління

Керуються ручки двома кнопками: металева кнопка подачі матеріалу - виконує кілька функцій активує пристрій, подає матеріал і зупиняє подачу; Друга це регулювання швидкості - відтворюється коліщатком від високої до повільної. Поруч з кнопкою управління клеєм, розташований світловий індикатор. Він оповіщає про стан ручки: червоний - пристрій включено, червоний часто миготливий - нагрівання сопла, червоний мерехтливий - пістолет нагрівся і готовий до роботи. У задній частині пристрою розташувалося велике гніздо для вставки клейового стрижня. Варто відзначити, що стрижень не потрібно витягувати.

Продумана конструкція не дозволяє стрижню застрявати всередині ручки. З боку є вхід для підключення USB дрота. Ручка добре вентильована, це можна помітити на верхній частині корпусу ручки. Там є відсіки для провітрювання. Це запобігає перегріванню ручки, але при цьому в ручку вбудований захист від перегріву. На торці ручок вбудований мідний носик. За своїми характеристиками цей матеріал чудово зарекомендував себе за термінами експлуатації. Він надійніший і менш схильний до поломок. Діаметр сопла - 0,7 мм.


 

Технічні характеристики

Ручки прості в управлінні. Оснащені однією кнопкою подачі філамента і регулюванням швидкості малювання, за допомогою коліщатка. Робоча температура нагріву ручок: 120 градусів. Клейові стрижні швидко розплавляються при виході з металевого сопла, але для охолодження або склеювання їм буде потрібно час. Пристрої мають функцію автоматичного вимкнення через 5 хвилин. Тим самим роблять процес малювання безпечним. Подача клею відбувається автоматично, не потрібно довго затискати кнопку подачі. Тип живлення - DC 5V 2A. Працює від USB. Вентильований корпус і продумана внутрішня конструкція, не дає клею застрявати всередині ручок. Інформування про стан відбувається за рахунок світлового індикатора. 

Перший досвід використання 3D ручок клейових пістолетів

1. Підключіть ручку до електроживлення за допомогою USB - дрота, до переносного зарядного пристрою "Power Bank" або адаптера живлення. Загориться червоний індикатор - це означає, що ручка включилася.

 

2. Натисніть на кнопку подачі клею. Коли мерехтливий червоний індикатор сповільниться, - ручка нагрілася і готова до роботи. 

 

3. Вставте клейовий стрижень в гніздо ручки. Натисніть на кнопку подачі клея. Клей почне надходити з металевого сопла ручки. Спочатку клей може надходити з затримкою, це нормально. Так як довжина стержня 10 см, і товщина 7 мм - йому потрібен час, щоб повністю розплавиться. 

 

4. Можна регулювати швидкість малювання - коліщатком регулювання. Поворот вправо - швидкість прискорюється, поворот вліво - сповільнюється. Починайте малювати 3D об'єкти або склеювати предмети побуту та ін.

 

5. Клеевой стрижень вилучати не потрібно. Якщо ви хочете поміняти колір на інший, доведеться дочекатися коли вийдуть колишні залишки клею. Потім просто вставляйте наступний стрижень з іншим кольором.


6. Щоб вимкнути пристрій, натисніть і утримуйте кнопку подачі клею, індикатор перейде в режим "постійний червоний" - це означає, що пістолет перейшов в режим очікування, після чого просто від'єднайте його від електроживлення. Коли індикатор згасне, - пристрій вимкнений. З метою безпеки, присутнє автовідключення, через 5 хвилин бездіяльності.


Що можна створювати за допомогою 3D ручок клейових пістолетів:


23223.jpg
  Декорувати прикраси, одяг, предмети побуту; 

235465erytry.jpg

  Малювати об'ємні картини;


57rtu7ughu.jpg
  Склеювати вироби зі скла, кераміки, паперу, різні електронні прилади (наприклад, плати);  


435e5yfghgh.jpg     

 Малювати 3D об'єкти; 


ducky1.jpg 
  Створювати дитячі іграшки і не тільки.

Характеристики
Виробник: MyRiwell ®
Колір: Red (Червоний)
Вік: Від 8 років
Дисплей: Відсутній
Сопло: (Copper) Мідне
Діаметр сопла: 1,2 мм
Діаметр нитки пластику: 7 мм
Матеріал для друку: Клейові стрижні Myriwell
Регулювання температури: Ні
Діапазон температур: 120 °C
Регулювання швидкості: Так
Автоподавання пластику: Так
Retract (повернення пластику): Ні
Автовимкнення: Так, через 5 хв очікування
Можливість зміни сопла: Ні
Матеріал корпусу: Пластик
Живлення: Від мережі, Power Bank, або іншого джерела живлення 5V 2A
Адаптер живлення: В комплекті не поставляється
Вбудований акумулятор: Ні
Енергоспоживання: 5В, 2А
Довжина ручки: 176 мм
Діаметр ручки: 31-37 мм
Вага: 105 г
Пакування: Оригінальна картонна коробка
Розмір пакування: 25,9х10,6х3,4 см
Сертифікація: ROHS, CE, FCC, EN71, EMC, SGS
Комплектація: Клейовий пістолет, microUSB кабель, Інструкція, Гарантійний талон, 6 клейових різнокольорових стержнів, Коробка.
Стан: Новий (Пройдено контроль якості MyRiwell ®)
Гарантійний талон: Є
Гарантія: 12 місяців

Написати відгук

Рекомендовані товари