3D-ручка MYRIWELL RP-100B Blue (ABS, PLA)

3D-ручка MYRIWELL RP-100B Blue (ABS, PLA)
Наявність: На складі
MyRiwell ® Виробник: MyRiwell ®
Бонусні бали: 240

Ціна в бонусних балах: 8000


3D ручка MyRiwell RP100B

3D ручка MyRiwell RP100B побудована на базі моделі RP100A, але при цьому володіє LCD екраном! Вона дуже проста у використанні, оснащена зручною панеллю керування і знаходиться в доступній ціновій категорії. Має зрозумілий дизайн і відмінно підійде для як для тих, хто починає свій шлях пізнання світу 3D друку, так і для більш просунутих користувачів. Працює як з ABS, так і PLA пластиком.


Ручка обладнана РК дисплеєм, на який виводяться поточні температурні параметри і режим вибору пластика - ABS або PLA.

Таким чином, завдяки вибору температурного режиму, дана 3D ручка дає Вам можливість вибору пластика, при цьому регулювання можна робити з точністю до одного градуса.

 

    Зовні модель ручки RP100B відрізняється від попередника RP100A лише наявністю дисплея, в усьому іншому вони конструктивно схожі. На корпус виведені кнопки прямого і зворотного подачі пластика і регулювання швидкості. Невеликий РК дисплей обладнаний кнопками регулювання температури. Працює 3Д ручка від мережі 220В.

    Має досить компактні розміри - 184 мм по довжині і порівняно невелика вага - 65 грам, в цілому не втомлює руку при малюванні. У цій моделі також з'явився більш плавний хід роботи механізму подачі пластика, при цьому швидкість малювання не змінилася.

    Зміна режимів роботи відбувається досить просто і інтуїтивно, але тим не менш перед роботою обов'язково ознайомтесь з інструкцією.     

При першому включенні стандартно був обраний режим пластика PLA. Для зміни на ABS пластик натисніть на нижню кнопку біля дисплея 1 раз. Виставиться режим ABS. Для подальшої роботи натисніть 1 раз на кнопку подачі пластика - загориться червоний індикатор, який сповіщає про початок розігріву. Як тільки почне світитися зеленим кольором - ручка готова до роботи - вставте пластик і приступайте до роботи.

Корпус ручки виконаний дуже ергономічно, гаджет ідеально лежить в руці і всі кнопки на своїх місцях. Це дозволяє не втомлюватися очам і рукам навіть після декількох годин роботи. Під час створення 3Д фігур важливо те, щоб сама ручка досить зручно лежала в руці і не вислизала. Те, що вона не є широкою, дозволяє працювати з нею навіть дітям з маленькою долонькою.


Технічні особливості та принцип роботи

 

Чим раніше почне дитина користуватися ручкою 3D, тим більше будуть удосконалюватися її здатності в плані об'ємного малювання. 3Д ручка перетворює дитячі мрії в реальність.

3D ручка MyRiwell RP100B може бути використана як: інструмент для розвитку уяви та просторового мислення; пристрій для створення іграшок своїми руками; оригінальний подарунок для рідних і близьких людей. Також 3Д ручку можна купити для творчих людей. Це просто знахідка для художників-декораторів, конструкторів, дизайнерів інтер'єру і архітекторів.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

- Створення прототипів

- Створення зразків

- Створення моделей

- Створення арт-об'єктів

- Створення моделей для навчання

- Дизайн та декорування

- Анімовані моделі, моделі автомобілів 

Інструкція:

Крок 1. Подключення 3D ручки.

Підключіть адаптер в роз'єм електроживлення та підключіть його до джерела живлення. Загориться жовтий індикатор включення, на екрані висвітиться вибір пластика, і ручка перейде в режим очікування. Клавішами біля екрану виберіть потрібний тип пластика.

Крок 2. Розігрівання 3D ручки.

Натисніть на кнопку подачі пластика, індикатор готовності загориться червоним кольором і 3D ручка почне нагріватися. Час повного нагріву близько 30-ти секунд, після чого індикатор готовності загориться зеленим кольором. При необхідності, додатково відрегулюйте температуру нагрівання пластику.

Шаг 3. Завантаження пластику в 3D ручку.

Візьміть пластик рівним кінцем і вставте його в отвір для завантаження пластика. Натисніть і утримуйте кнопку подачі пластика до тих пір поки пластик не вийде з сопла. Ручка готова до використання. 

Шаг 4. Регулювання швидкості.

Для налаштування швидкості потрібно змінити положення контролера швидкості. У положенні ближче до носика буде повільна швидкість, в положенні до кінця 3D ручки - швидка.

Крок 5. Вилучення або заміна пластика.

Для того щоб вилучити пластик з 3D ручки потрібно натиснути кнопку вилучення пластика, і почекати повного виходу пластика. Для заміни пластика повторіть крок 3. Увага!

  • Не допускайте, щоб пластик вільним кінцем наближався до отвору для завантаження пластика ближче ніж на 5 см. В іншому випадку пластик буде неможливо вилучити і потрібно буде додати пластик в 3D ручку і допомогти ручці перейти на новий пластик. Отримуйте пластик після завершення роботи.

• Не рекомендується використовувати дітям до 8 років без нагляду батьків.

• При роботі з ABS пластиком не бажано працювати більше 30 хвилин в непровітрюваному приміщенні.

Примітки

3D ручка буде автоматично переходити в режим очікування, якщо не використовується більше 3 хвилин. У режимі очікування світиться жовтий індикатор живлення, а на екрані написано SLEEP. Щоб відновити роботу натисніть на кнопку подачі пластика. Не залишайте ручку в режимі очікування без нагляду, або на тривалий строк!

Характеристики
Виробник: MyRiwell ®
Колір: Blue (Блакитно-бірюзовий)
Вік: Від 8 років
Дисплей: Так, LCD дисплей
Сопло: (Ceramic) Керамічне
Діаметр сопла: 0,7 мм
Діаметр нитки пластику: 1.75 мм
Матеріал для друку: ABS, ABS+, PLA
Регулювання температури: Так
Діапазон температур: від 160 °C до 230 °C
Регулювання швидкості: Так (Повзунок)
Автоподавання пластику: Ні
Retract (повернення пластику): Так
Автовимкнення: Так, через 3 хв очікування
Можливість зміни сопла: Так (не надається в комплекті постачання)
Матеріал корпусу: Пластик
Живлення: Від мережі
Адаптер живлення: AC 100-240В 50/60Гц 2А
Вбудований акумулятор: Ні
Енергоспоживання: 12В, 2А
Довжина ручки: 184 мм
Діаметр ручки: 31-46 мм
Вага: 65 г
Пакування: Оригінальна картонна коробка
Розмір пакування: 21х16х6 см
Сертифікація: ROHS, CE, FCC, EN71, EMC, SGS
Комплектація: 3D-ручка, Блок живлення, Інструкція, Гарантійний талон, Пластик для малювання (9 м), Коробка, Трафарети для малювання 3D ручкою.
Стан: Новий (Здійснена перевірка якості MyRiwell ®)
Гарантійний талон: Надається в комплекті
Гарантія: 12 місяців

Написати відгук

Рекомендовані товари