3D-ручка MYRIWELL RP-200B Blue (PLA, PCL)

3D-ручка MYRIWELL RP-200B Blue (PLA, PCL)
Наявність: На складі
MyRiwell ® Виробник: MyRiwell ®
Бонусні бали: 799

Ціна в бонусних балах: 22990

3D ручка MyRiwell RP200B

3D ручка MyRiwell RP200B побудована на базі моделі RP100B, але при цьому вона трохи важче від своєї попередниці, за рахунок вбудованого акумулятора, що дозволяє малювати, без прив'язки до розетки, навіть на підлозі в центрі кімнати! Підзарядка пристрою відбувається протягом 40 хвилин, що забезпечує до 1 години роботи з PLA пластиком або ж до 2 годин роботи з PCL пластиком. Вона дуже проста у використанні, і оснащена зручною панеллю керування. Має зрозумілий дизайн, а також відмінно підійде як для тих, хто починає свій шлях пізнання світу 3D друку, так і для просунутих користувачів. Працює з PCL, і PLA пластиком.

Ручка обладнана РК дисплеєм, на який виводяться поточні температурні параметри і режим вибору пластика - PCL або PLA.

Таким чином, завдяки вибору температурного режиму, дана 3D ручка дає Вам можливість вибору пластика, при цьому відрегулювати температуру можна з точністю до одного градуса.


Також в комплекті є спеціальна підставка, яка легко утримує ручку навіть з мотком пластика. До того ж в цю підставку вбудована бездротова зарядка і ручка заряджається, як тільки Ви покладете її в підставку.


Зовні модель ручки RP200B відрізняється від попередниці RP100B лише незначними конструктивними особливостями, але при цьому вона дає набагато більше можливостей для моделювання, і через 3 хвилини вона не переходить у режим очікування, а відключиться, що дозволяє бути спокійним, навіть якщо забули її вимкнути! На корпус виведені кнопки прямої і зворотньої подачі пластика і регулювання швидкості. Невеликий РК дисплей обладнаний кнопками регулювання температури. Працює 3Д ручка від мережі 220В, а також від вбудованого акумулятора.

Має досить компактні розміри - 184 мм по довжині і порівняно невелика вага - 95 грам, в цілому не втомлює руку при малюванні.

У даній моделі також з'явився більш плавний хід роботи механізму подачі, при цьому швидкість малювання не змінилася.

Зміна режимів роботи відбувається досить просто і інтуїтивно, але тим не менш перед роботою обов'язково ознайомтесь з інструкцією.

           При першому включенні стандартно був обраний режим пластика PCL. Для зміни на PLA пластик натисніть на будь-яку кнопку біля дисплея 1 раз. Виставиться режим PLA. Для подальшої роботи натисніть 1 раз на кнопку подачі пластика - загориться червоний індикатор, який сповіщає про початок розігріву. Як тільки почне світитися зеленим кольором - ручка готова до роботи - вставте пластик і приступайте до роботи.
          Корпус ручки виконаний дуже ергономічно, гаджет ідеально лежить в руці і всі кнопки на своїх місцях. Це дозволяє не втомлюватися очам і рукам навіть після декількох годин роботи. Під час створення 3Д фігур важливо те, щоб сама ручка досить зручно лежала в руці і не вислизала. Те, що вона не є широкою, дозволяє працювати з нею навіть дітям з маленькою долонькою.

Також MyRiwell RP200B упакована в красиву коробку, і якщо Ви хочете подарувати дітям найкраще – то це те, що Вам потрібно!


Технічні особливості та принцип роботи

Чим раніше почне дитина користуватися ручкою 3D, тим більше будуть удосконалюватися її здатності в плані об'ємного малювання. 3Д ручка перетворює дитячі мрії в реальність.

3D ручка MyRiwell RP200B може бути використана як: інструмент для розвитку уяви та просторового мислення; пристрій для створення іграшок своїми руками; оригінальний подарунок для рідних і близьких людей. Також 3Д ручку можна купити для творчих людей. Це просто знахідка для художників-декораторів, конструкторів, дизайнерів інтер'єру і архітекторів.


СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

- Створення прототипів

- Створення зразків

- Створення моделей

- Створення арт-об'єктів

- Створення моделей для навчання

- Дизайн та декорування

- Анімовані моделі, моделі автомобілів

 

       Інструкція:

Крок 1. Підключення 3D ручки.

Підключіть адаптер в роз'єм електроживлення та підключіть його до джерела живлення, або ж просто натисніть на кнопку подачі пластика. Загориться жовтий індикатор включення, на екрані висвітиться вибір пластика, і ручка перейде в режим очікування. Клавішами біля екрану виберіть потрібний тип пластика.

 

Крок 2. Розігрів 3D ручки.

Натисніть на кнопку подачі пластика, індикатор готовності загориться червоним кольором і 3D ручка почне нагріватися. Час повного нагріву близько 30-ти секунд, після чого індикатор готовності загориться зеленим кольором. При необхідності, додатково відрегулюйте температуру нагрівання пластику.

 

Крок 3. Завантаження пластика в 3D ручку.

Візьміть пластик рівним кінцем і вставте його в отвір для завантаження пластика. Натисніть і утримуйте кнопку подачі пластика до тих пір поки пластик не вийде з сопла. Ручка готова до використання.

 

Крок 4. Регулювання швидкості.

Для налаштування швидкості потрібно змінити положення контролера швидкості. У положенні ближче до носика буде повільна швидкість, в положенні до кінця 3D ручки - швидка.

 

Крок 5. Станція для бездротової зарядки.

Якщо ви не користуєтесь ручкою, встановлюйте її в станцію бездротової зарядки, ручка буде в безпеці, і заряджатися.

 

Крок 5. Вилучення або заміна пластика.


Для того щоб вилучити пластик з 3
D ручки потрібно натиснути кнопку вилучення пластика, і почекати повного виходу пластика. Для заміни пластика повторіть крок 3. 

 

Крок 7. Виключення.

Щоб вимкнути ручку, натисніть і утримуйте кнопку вилучення пластика, також ручка вимикається через 3 хвилини очікування.

P.S. Під час зарядки вимикнення недоступно. Ручку потрібно спочатку вимкнути, а потім ставити на зарядку.


  • Увага!
  • Не допускайте, щоб пластик вільним кінцем наближався до отвору для завантаження пластика ближче ніж на 5 см. В іншому випадку пластик буде неможливо вилучити і потрібно буде додати пластик в 3D ручку і допомогти ручці перейти на новий пластик. Отримуйте пластик після завершення роботи.
  • • Не рекомендується використовувати дітям до 8 років без нагляду батьків.
  •  Не рекомендується залишати на зарядці, більше 4х годин, це може привести до виходу з ладу акумулятора.

Характеристики
Виробник: MyRiwell ®
Колір: Blue (Синій)
Вік: Від 8 років
Дисплей: Так, LCD дисплей
Сопло: (Ceramic) Керамічне
Діаметр сопла: 0,7 мм
Діаметр нитки пластику: 1.75 мм
Матеріал для друку: PLA, PCL
Регулювання температури: Так
Діапазон температур: від 60 °C до 210 °C
Регулювання швидкості: Так (Повзунок)
Автоподавання пластику: Ні
Retract (повернення пластику): Так
Автовимкнення: Так, через 3 хв очікування
Можливість зміни сопла: Так (в комплекті не поставляється)
Матеріал корпусу: Пластик
Живлення: Від мережі, від вбудованого акумулятора
Адаптер живлення: AC 100-240В 50/60Гц 2А
Вбудований акумулятор: Так
Енергоспоживання: 12В, 2А
Довжина ручки: 184 мм
Діаметр ручки: 31-46 мм
Вага: 95 г
Пакування: Оригінальна картонна коробка
Розмір пакування: 23х15х10 см
Сертифікація: ROHS, CE, FCC, EN71, EMC, SGS
Комплектація: 3D-ручка, Блок живлення, Станція для бездротової зарядки, Інструкція, Гарантійний талон, Пластик для малювання (9 м), Коробка.
Стан: Новий (Пройдено контроль якості MyRiwell ®)
Гарантійний талон: Є
Гарантія: 12 місяців

Написати відгук

Рекомендовані товари